Merdivenlerin villa ve benzeri çok katlı alanlarda kullanıldığı durumlarda merdivenler taşıyıcılık özellikleri ile ön plana çıkarak etkilerini ortaya koyarlar. Burada merdivenin taşıyıcılık niteliğine sahip olmasını sağlayan çok sayıda noktası bulunmaktadır. İstanbul ve çevresine hizmet verecek olan firmalardan biri olarak bizler basamakların ilk noktasından sahanlıklara, rıht klapası adı verilen merdiven basamakları arasındaki boşlukları kapatan noktalardan trabzanlara kadar tamamen kaliteli ürün kullanımı ile istenilen taşıyıcılık kalitesine ulaşılmasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra profesyonel olarak faaliyet gösteren bir firma olarak ahşap taşıyıcı merdivenler için gerekli olan her türlü küpeşte, torna ve yan taşıyıcı desteğini de sizlere sunabiliyoruz.

Evlerde ve iş yerlerinde merdivenlerin kurulabileceği alanların genişliğine ve yapı özelliklerine bağlı olarak çeşitlendirebildiğimiz farklı merdivenler sayesinde son derece modern çözümleri bu alanda üretebiliyoruz. Güncel mimari trendleri takip ederek yoluna devam eden firmamızda söz konusu ahşap taşıyıcı merdivenler için sizlerden gelen taleplerle bu alanda kullanılabilecek olan en uygun görünüme sahip merdivenler arasında bir bağlantı kurmaya da çalışıyoruz. Bu sayede sadece dayanıklılığı ile uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz merdivenlere değil aynı zamanda estetik görünümü ile evinizle uyumlu merdivenlere sahip olmanızı da sağlıyoruz. Ahşabın kendi doğal görüntüsünün kazandırdığı ahenk ve renk uyumu ile zeminlerle de uyumlu şekilde evin bir bütün olarak uyuma kavuşmasına da olanak sağlıyoruz.

Ahşap Taşıyıcılı: Ahşap Merdiven Çeşitleri

Son zamanlarda çıkan güncel merdivenlere bakıldığında özellikle kalabalık ve yoğun bir görüntü vermeyen merdiven modellerinin tercih edildiği görülüyor. Fiyatları bakımından da daha az malzeme kullanımı ile birlikte kimi zaman daha uygun fiyatlı olarak temin edilebilen bu merdivenler sayesinde modern tarzdaki evlerde istenilen etkiye sahip merdivenleri ortaya çıkarmak mümkün olabiliyor. Özellikle duvarların içine gizli bir şekilde monte edilebilen dayanak noktaları ile havada duruyormuş hissi veren ve boşluk bölümleri ile yapının tasarımı açısından bir hafiflik elde edilmesini sağlayan söz konusu proje örnekleri farklılık yaratarak zengin bir seçim yapmaya olanak sağlıyor. Tüm bu farklılıklarıyla çeşitli ahşap taşıyıcı merdivenler bulabileceğiniz firmamızı tercih edebilirsiniz.