Döşeme alanında birçok firma günümüzde İstanbul içerisinde hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri sayesinde bu firmalardan sıyrılmayı başarmış, bu alandaki firmaların en çok tercih edilenlerin başında gelmeyi başarmıştır. Firmamız tarafından sunulan döşeme hizmetlerinin çeşitleri arasında armuzlu deck döşeme hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmetimiz kapsamında gerçekleştirmekte olduğumuz döşeme işlemi en kaliteli ve şık görünüme sahip proje tasarımlarına sahip olmaktadır. Bu durumun sebebi ise bu döşeme işleminde kullanılan malzemelerdir. Daha çok sert bir yapıya sahip olan ve egzotik ağaçların dış kısımları kullanılarak gerçekleştirilen bu döşeme çeşidi özellikle şık ve zengin bir tasarıma sahip olunması istenilen yüzeylerde gerçekleştirilmektedir. Daha çok bahçeli evlerin dış mekanlarının döşeme işlemi için tercih edilen bu yöntem ile birlikte havuz kenarları, bahçelerin belirli kısımları başarılı bir şekilde döşenebilmektedir. Diğer döşeme işlemlerine göre daha zahmetli bir işçiliğe sahip olan armuzlu deck döşeme işlemi fiyat olarak ta daha pahalı olmak ile birlikte sunmuş olduğu kalite ve uzun ömür sayesinde daha çok tercih edilen döşeme çözümlerimiz arasında yerini almaktadır.

Döşeme işlemi oldukça büyük bir ustalık gerektirmekte olduğu için firmamız yalnızca bu alanda uzman ustalar ile çalışmakta ve bu döşeme işlerini yalnızca bu usta el işçilerine gerçekleştirmektedir. Bu sayede yapılan döşemelerde hiçbir eksik ya da problem meydana gelmemekte, müşterilerimizin istediği ve kullanabilecekleri şekilde döşeme çözümleri gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca armuzlu deck döşeme işleminde kullanmakta olduğumuz en güncel malzemeler sayesinde üretimlerimiz daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve bu sayede ortaya çıkan ürünler dayanıklılık ve kalite bakımından daha iyi bir hale gelmektedir. Döşeme işlemimiz esnasında malzemeler zemine demir vidalar ile sabitlenir. Böylelikle döşemenin daha sağlam bir hale gelmesi sağlanmış olur. Döşeme üzerinde gerçekleştirecek ya da kendiliğinden olabilecek herhangi bir hareketin kaymaya sebep olması engellenmiş olacaktır.

Armuzlu Deck’in Avantajları Nedir?

Profesyonel işçilerimizce gerçekleştirilen bu vidalama işlemi sonrasında ise ızgaraların arasına armuz sıkılarak boşluklar doldurulur. Böylelikle suyun ahşap malzeme arasından zemine sızması önlenmiş olur. Siz de bu avantajlı ve uygun fiyatlı modern mimari çözümlerimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer ahşap zemin kaplamalarına göre daha meşakatli bir işlem olmasına rağmen bakımı daha kolaydır. Dış mekan ıslak zeminler için uygundur. Genellikle tekne, yat gibi zeminlerde tercih edilir. Teak, iroko gibi ağaç gövdelerinin ısıl işlem görmesiyle ortaya çıkan Armuzlu Deck Döşemeler oldukça tercih edilen ürünlerdir.Armuzlu Deck Döşeme, ahşap lambiri gibi döşenir ve derzlerine armuz çekilerek montaj edilmektedir.