Herkesin kullanımına açık alanlarda veya toplu kullanım alanlarında kullanılan merdivenlerin ve küpeştelerin de bu kullanım oranı dikkate alınarak üretilmeleri gerekir. İstanbul gibi kalabalık bir ilde AVM küpeşteleri oldukça dayanıklı, kaliteli ve profesyonel montajlı olması gerekir. Bu sayede hem kolay bir şekilde çatlama, çizilme, kırılma vb. sorunlar ile karşılaşılmayacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlanabilecektir. Firmamız bu noktada üretmiş olduğu AVM küpeşte modellerini çok çeşitli, dayanıklı hammadde malzemesi üzerinden sizlere sunar. Alışveriş merkezinin yetkilileri ve mimarları tarafından hem alışveriş ve yaşam merkezinin mimari özelliğine hem de zevke göre seçim yapılmaktadır.

AVM küpeşteleri, dayanıklı olması gerektiği kadar da göze de hitap etmelidir. Alışveriş ve yaşam merkezleri insanları kendine çeken, alışveriş isteği uyandıran ve şık merkezler olduğundan dolayı merdivenlerin ve küpeştelerin de aynı oradan olması gerekir. Yürüyen merdivenlerin küpeşteleri için farklı çeşitler, cam üzeri korkuluk küpeşteleri için farklı çeşitler, AVM içi merdivenler için de farklı küpeşte modelleri bulunmaktadır. AVM’lerin küpeştelerinde standart modellerden ziyade, firmamız güncel modelleri takip ettiğinden dolayı en modern modelleri sunmaktadır. Seçimler yapıldıktan sonrada kısa sürede hazır hale getirilen ürün sorunsuz bir şekilde montaj yapılmaktadır. Genellikle AVM küpeşteleri, Alışveriş ve yaşam merkezini çizen mimarlar tarafından proje aşamasında iken düşünülen detaylardır. Bu noktada bu çalışma ile ilgilenen mimarlar, bizlerden danışmanlık ve küpeşte üretimi hizmeti almakta ve fikir danışarak alışveriş merkezinin daha zengin, hoş ve mimarisi açıdan daha gösterişli olmasını sağlamaktadırlar. Birbirinden farklı renkte, malzemede ve modelde üretilen çeşitlerden istenilen ürün en kısa sürede hazır hale getirildikten sonra da sorunsuz bir şekilde istenilen alana montajı yapılmaktadır.

AVM Korkulukları için Ahşap Küpeşte Modelleri

Firmamız bu noktada en dayanıklı, çizilmeye, darbeye karşı korunaklı küpeşte modellerini en uygun fiyatlı olacak şekilde en uygun modeller ile sunmaktadır. Sizlerde alışveriş ve yaşam merkezlerinde başarımızın nereden geldiğini merak ediyorsanız, modellerimiz inceleyebilir, yazılarımızı okuyabilir ve bizler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İletişim menümüzden telefon numaramızı arayarak, istediğiniz ürün hakkında ölçü vb. özelliklerini söyleyerek ortalama bir fiyat alabilirsiniz.