Dubleks ya da daha çok kat sayısına sahip olan evlerde genellikle katlar arası geçiş ev içerisinde bulunan merdivenler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. BU işlem ev içerisinde yaşayan bireyler oldukça büyük bir kolaylık sağlamakta olsa dahi kimi durumlarda tehlikeli bir hal alabilmektedir. İçeriden katlar arası geçişin merdivenler aracılığı ile sağlanması özellikle bebekli aileler için büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Bebekler özellikle emeklemeye başladıkları andan itibaren sürekli olarak daha yüksek objelere tırmanmaya çalışmaktadır.

Merdivenler de bebeklerin en çok ilgisini çeken ve en kolay ulaşabileceği yüksekliklerin arasında yer almaktadır. Bu sebep ile bebekler özellikle katlar arası geçişlerin sağlandığı merdivenlere tırmanmaya çalışacaktır. Bebeğin merdivenlere tırmanması da bebek açısından oldukça tehlikeli bir durumu beraberinde getirecektir. Bebekler henüz dengelerini tam manası ile sağlayamadıkları için merdivenlere tırmandıktan sonra dengelerini kaybedip düşmeleri oldukça yüksek bir ihtimaldir. Bu sebep ile bebeklerimiz merdivenlere çıktıktan sonra dengelerini kaybedip merdivenden düşebilir ve bu sebep ile kendisine oldukça ciddi zararlar verebilir. Bu durumun önüne geçilebilmesi için firmamız dubleks evlere özel bebek kapıları – çocuk güvenlik kapıları üretimi gerçekleştirmektedir. Üretmiş olduğumuz kaliteli kapılar sayesinde merdivenlere çocukların sizden habersiz çıkmasının önü kesilmiş olacaktır. Bu kapılar proje tasarımları sayesinde merdivenlerin tam girişlerini kapatacak şekilde tasarlanmış olup, çocuğunuzun açamayacağı bir yapıya sahiptir. Bu sayede çocuğunuz hiçbir şekilde merdivene çıkamayacaktır.

Ahşap Merdivenlerde Çocuk ve Bebek Güvenlik Kapıları

Siz de İstanbul içerisinde bulunan firmamızdan bu modern ürünlerimizin talebinde bulunabilir, en kısa süre içerisinde merdivenlerinizin girişinde kullanmaya başlayabilir, çocuğunuzun güvenliğini de bu yolla sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız güvenlik unsurlarının sağlanması ile birlikte güncel tasarım unsurlarının mimariye katmakta olduğu şıklıktan da ödün vermemek istemekte, tasarımlarını bu bağlamda şekillendirmektedir. Bu sayede firmamız tarafından en şık tasarımlar gerçekleştirilmekte, bebek kapıları – çocuk güvenliği kapıları ürünlerimiz tamamen merdivenleriniz ile uyumlu bir tasarıma sahip olmaktadır. Profesyonel tasarımcılarımız tarafından tasarlanan bebek kapıları – çocuk güvenliği kapıları ile siz de hem çocuğunuzun güvenliğini güvence altına alabilir hem de merdivenlerinizin daha şık bir görünüme sahip olmasını uygun fiyatlı ödemeler ile sağlayabilirsiniz.