Estetik açıdan çok daha şık bir görüntüye sahip olacağı düşünülen yerlerde ya da yapının ilk yapım aşaması sırasında düşünülen projelere uygunluğu için merdiven bölümlerinin beton üzerinde yapılmasına karar verildiği durumlarda merdivenler bu yapılar üzerinde de çeşitlenebiliyor. İstanbul firmaları içindeki en deneyimli firmalardan biri olarak öncüsü olduğumuz bu tür merdivenlerde ince bir beton kalıbının yanı sıra kaba şekilde tasarlanmış zemine kadar uzanan betonlar üzerine de kaliteli merdivenleri yerleştirebiliyoruz. Yapımı sırasında özenli davranılması son derece önemli olan beton üzeri ahşap basamaklar için sizlere profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Uzun yıllardan beri merdiven sektörü içerisinde faaliyet göstermekte olan profesyonel bir ekiple sizlere ulaşan firmamız beton üzeri merdivenler söz konusu olduğunda tüm teknik aşamalara riayet ederek hizmet vermeye devam ediyor. Bu noktada merdivenlerin yapılacağı yerlerde birebir röleve alımlarının yapılması, kalıpların çıkartılması, kalıbı çıkartılan ahşap malzemelerin son kat cilalarının yapılması ve sizler teslim edilmesine kadar her aşamayı özenle geride bırakıyoruz. Yine montaj aşamasında istediğiniz modern görünümün oluşmasını sağlayacak mimari hamleleri de yaparak kusursuz bir merdivene sahip olmanızı sağlıyoruz. Firmamız beton üzeri ahşap merdiven için mutlaka yapılması gereken geçmeli montaj işlemlerini ve üst çıta takılması işlemlerini de merdivenlerin inşası sırasında yaparak merdivenleri kullanıma hazır halde sizlere teslim etmektedir.

Beton Üzeri Ahşap Basamaklar ile Ahşap Merdiven İmalatı

Eskiden sadece ahşap evlerde ya da iç dekorasyonunda ahşaba yer verilmiş olan evlerde tercih edilen ahşap merdivenler artık güncel versiyonları ile şık görünümlerinden dolayı her türlü yapı içerisinde kullanılmaya devam edilebiliyor. Renklerinden yapılarına, ahşap kokusundan uzun süre boyunca dayanıklı şekilde kullanılabilen türlerine kadar uygun fiyatlı seçenekleriyle bu tür merdivenler ilgi görmeye devam ediyor. Bizler de firma olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda proje oluşturarak dilediğiniz merdivenlere sahip olmanızı sağlamak üzere çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Her noktada sizlerden aldığımız onaylarla ilerleyerek merdivenlerin inşasının tamamlandığında nasıl bir görünüme sahip olacağından da çoktan haberdar olmanızı sağlıyoruz. Firmamıza ulaşarak beton üzeri ahşap basamaklar hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap alabilir ve ne tür merdivenlere sahip olmak istediğinizi bizlere iletebilirsiniz.