Mekânlara daha hoş, zengin ve şık bir hava katan cam korkuluklar evlerde de kullanılabileceği gibi aynı zamanda AVM, restoran, kurum ve işyerlerinde de çokça tercih edilmektedir. Bulunduğu her ortamda estetik açıdan güzellik uyandıran bu cam korkulukları tamamlayan unsurda küpeşteleri olmaktadır. Bu nedenle ayrı bir kategori olan cam üzeri ahşap küpeşte modelleri oluşturulmuştur. Bu modeller sayesinde cam yapı ile en iyi uyumluluğu yakalayan, görsel açıdan bütünlük oluşturan kaliteli, modern modeller ortaya koyulmaktadır. Bizlerde marka olarak cam korkulukların üzerine hazırlanan güncel küpeşte modellerini yakından takip ederek bu konuda İstanbul içerisinde en güzel, en farklı ve orijinal modelleri müşterilerimize sunabiliyoruz.

Cam üzeri ahşap küpeşte modelleri cam korkulukların üzerinde uyum sağlayacak şekilde birbirinden farklı renklerde ve modelde üretilirler. Genellikle toplu kullanım alanlarında kullanılsalar da, evlerde, villalarda, yazlıklarda vb. alan genişliği büyük olan mekânlarda da kullanıma uygundurlar. Ferah bir görünüm veren cam korkuluklar bu konuda kendi renklerine uygun bir ahşap küpeşte ile birleştirildiğine ortamın ihtişamını da arttırmaktadır. Bizlerde cam renklerinin ve modellerinin birbirinden farklı olduğunu hesaba katarak her mimari özelliğe uygun ahşap küpeşte rengini sizlere sunuyoruz. Bu sayede hem ortamın ferahlığı bozulmuyor hem de renk uyumu sağlanmış oluyor. Bu konuda tecrübeli ve profesyonel olan ekiplerimiz uzun yıllardır bu işe kendilerini verdiklerinden dolayı işlerinin ehli kişilerdir. Ürünlerin üretiminden, montajlanmasına kadar her aşamada titiz davranıp %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Ahşap Merdivenler için Cam Üzeri Ahşap Küpeşte Modeli

Proje olarak tasarlamış olduğumuz cam üzeri ahşap küpeşte modellerimizden farklı olarak sizlerin hayallerinde veya farklı bir modelde bizlere sunacağınız fikirlere de açığız. Ekiplerimizi arayarak onlara ulaşabilir fikir danışabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizlere en uygun çözümlü, en uygun fiyatlı küpeşteleri sunacaklardır. İlk olarak ölçümler alınır ve ardından bu ölçülere bağlı kalınarak ustalarımız tarafından kısa sürede ahşap küpeşteler hazırlanılır. Bu noktada müşterilerimizin istedikleri ayrıntılarda küpeştelere işlendikten sonra, son olarak sağlıklı vernikleme işlemimiz uygulanır. Tüm bu işlemlerin ardından da sorunsuz ve dayanıklı bir şekilde cam üzerine ahşap küpeşteler oturtturulur.