Kimi evlerde çatıların bulunduğu yerler ayrı bir yarım kat şeklinde tasarlanıyor olsa da son zamanlarda modern bir tasarıma sahip olan çatılarda evin içinden açılan küçük bir bölümle çatılar arasında bağlantı kuruluyor. Bu noktada İstanbul bölgesinde hizmet veren bir firma olarak bizler de çatı merdivenlerine sahip olmak isteyen siz müşterilerimize en yenilikçi ve kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Şık bir görüntü vermesi sebebiyle ahşap malzemeleri yoğun bir şekilde kullandığımız çatı merdivenleri için kullanım sistemleri açısından da farklı özelliklere sahip olan merdivenleri sizlere sunabiliyoruz. Bu merdivenler arasında katlanır, taşınabilir ve akordeon özelliklerini taşıyan merdivenler en çok tercih edilen ürünlerden oluyor.

Genellikle çatıya açılan bölümlere sahip odaların aktif bir şekilde kullanılması bırakılarak çoğu zaman buraların bir tür kiler ya da depo şeklinde kullanılması söz konusu oluyor. Bu tür durumlarda merdivenlerin tasarımları ve kapladığı yerler önemsiz olurken özellikle aktif şekilde oda olarak kullanılan yerler için bu merdivenlerin nasıl olması gerektiği büyük önem kazanıyor. Firma olarak profesyonel şekilde sunmakta olduğumuz hizmetlerimizde sizlere modern çözümleri beraberinde getiren çatı merdivenlerinin arasında seçim yapmanızı da sağlıyoruz. Siz müşterilerimizin istekleriyle hareket ederek mimari bilgimizi ve yeteneklerimizi ortaya koyduğumuz çatı merdivenleri sayesinde dilediğiniz merdivenlere ulaşmanıza da kolaylıkla imkan tanıyoruz.

Ahşap Çatı Merdivenleri ve Modelleri

Dünya genelinde de sıklıkla tercih edilen en güncel çatı merdivenlerini bir arada sunan firmamız özellikle fiyatlarının yüksek olmasından dolayı şikayet edilen merdivenleri çok uygun fiyatlarla sunmasıyla ön plana çıkıyor. Katlanabilir, taşınabilir ve akordeon tipi tüm çatı merdiveni modellerimizi uygun fiyatlı olarak sizlere ulaştırarak beğenilerinize hitap eden merdivenleri kolaylıkla satın almanızı da sağlıyoruz. Çatı merdivenlerini kullanacağınız odaların büyüklüğüne, merdivenlerin olması gereken uzunluklarına bağlı olarak da proje geliştirerek dayalı bir şekilde tamamen size özel merdiven projelerinin ortaya çıkarılmasını da bu alanda deneyimli ekibimizle başarıyoruz. Firmamıza ulaşarak çatı merdivenleri ürünlerimiz hakkında her türlü detaylı bilgiyi alabilir ve buna uygun şekilde projelerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğumuz merdiven modellerimize bakarak fikir edinebilir ve bu projeleri çalışmalarımıza bir referans olarak da alabilirsiniz.