Evlerde, işyerlerinde, restoranlarda, kafelerde vb. estetik güzellik yaratılmak istenilen her alanda çelik halatlı küpeşte modelleri en fazla rağbet gören modellerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle İstanbul gibi kalabalık ve çok kişiye hitap eden, bu nedenle de mekânın seçici, estetik olarak güzel olmasına özen gösteren mekân sahipleri için çelik halatlı bu küpeşteler çok uygun olacaktır. Modern bir mimari özelliğe sahip olan bu modelde, çelik halatlar kullanılmaktadır. Paslanmaz özellikleri ile ön plana çıkan bu küpeşteler en uzun süre dayanıklılık gösterecek modeller arasında yer almaktadır. Yalnızca iç mekânlarda değil aynı zamanda dış mekânlarda da kullanımı oldukça fazladır. Merdivenlerin tehlike oluşturan boşluklarında en fazla kullanılan küpeşte örneklerinden biri de çelik halatlı küpeşte modelleri olmaktadır. Tehlike durumlarını ortadan kaldıran ve rahat bir kullanım sağlayan bu model balkonlarda, bahçe merdivenlerinde, parklarda, korkuluklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bu küpeştelerin boyutları uygulama yapılacak alana göre birbirinden farklılık göstermektedir. Adetli bir şekilde alımları ve istenilen alanlarda değişiklik yapılması mümkündür. Oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen çelik halatlı küpeşte dayanıklı, sağlam ve uygun fiyatlı olmasından dolayı ön plana çıkmaktadır. Bu küpeşte modellerinin kullanımında yalnızca estetik kaygı ön plana çıkmaz aynı zamanda merdivenlerin ve korkulukların yapısına göre de bu küpeşteleri kullanmak daha iyi çözüm olmaktadır. Bu konuda profesyonel olan ekibimiz, her merdiven ve korkuluk modeline göre en uygun çözümlü, en uygun görünümlü olan çeşitleri sizlere sunarak profesyonelliklerini sizlere göstermektedirler.

Çelik Halatlı Küpeşte Modelleri

Bu modelleri yakından takip eden ekibimiz en güncel modelleri sizlere sunmakta ve bu sayede mekânınızın daha yenilikçi, havalı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Dikey veya yatay olarak çelik halatlı küpeştelerin kullanılması mümkündür. Ortama farklı, orijinal bir hava katmak istenilen alanlarda dikine yapılacak olan çelik küpeşte uygulaması istenilen havanın yaratılmasını kolaylaştıracaktır. Proje bazında istenilen modeller yapılırken en kısa süre içerisinde en dayanıklı ürünler ortaya koymaya çalışan ekibimiz, sorunsuz bir şekilde montajlama işlemlerini de en uygun, en kaliteli yöntemler ile sağlamaktadır. Modellerimizi görsellerden inceleyebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.