Evlerde, kurumlarda vb. alanlarda kullanılan merdivenlerin ana fonksiyonu birden fazla katın arasında köprü görevi görmektir.  Merdivenler bu kadar fonksiyonlu bir kullanım sağlarken aynı zamanda tehlikede arz etmektedirler. Bu nedenle merdiven basamakları korkuluksuz düşünülmemektedir. İşte demir üzeri küpeşteler de ahşap basamaklı ve ahşap merdivenlerde korkuluk görevi görmektedirler. Oldukça fazla kullanılmakta olan bu model küpeştelere İstanbul içinde en uygun fiyatlı modeller ile bizlerde ulaşabilirsiniz. Hemen hemen her alanda kullanımı, montajı, seçimi kolaylıkla yapıldığından dolayı fiyatları da buna bağlı olarak uygun olmaktadır. Bizlerde en kaliteli, dayanıklı ve sağlam modelleri sizlere firmamız da sunmaktayız.

Demir üzeri küpeşteler farklı mimari alanlarda kullanılacağından dolayı farklı desenlerde, tasarımlarda ve renklerde üretilebilmektedir. Bu nedenle bizlerde firma olarak güncel modelleri yakından takip ederek en havalı, yenilikçi modelleri sizlere sunabilmekteyiz. Estetik görünüm açısından ortama şıklık katacak olan metalik renklerde veya müşterilerimizin istediği renklerde paslanmaz, dayanıklı, çizilmez, ortam ile uyumlu modellerimiz her zaman çok beğenilmektedir. Ahşap küpeştelerin alt kısımlarında lamaya uygun boyutta olacak kanallar açılır ve demir üzeri küpeştelerimiz bu alana vida veya tutkal ile sabitlenmektedir. Her merdiven modelinde farklı bir uygulama gerektirmediğinden dolayı montajı son derece kısa sürmekte ve sizlerin de zamanını almamaktadır.

Demir Üzeri Ahşap Küpeşte Modelleri

Profesyonel ustalarımız ilk olarak demir üzeri küpeşteler uygulaması yapılacak alanda ölçüm alırlar. Bunun için de son teknolojik araç ve gereçleri ile en doğru ölçümleri alarak zaman ve emek kaybını önlerler. Ardından proje tamamlanır ve dayanıklı olan demir malzememiz ile üretim aşamasına geçilir. İstenilen tasarıma uygun, istenilen renkte ürünün en kısa sürede üretimi yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz de fazla bekletilmemiş olunmakta ve başarılı bir firma olarak %100 müşteri memnuniyetimiz sağlanmaktadır. Ardından istenilen modele ulaşıldığı anda ürünümüzün montaj aşaması gerçekleştirilir. Ürünümüz renklendirilirken insan sağlığına zararlı olmayan doğal boya malzemeleri kullanılmaktadır. Bu sayede uzun süre koku ile karşılaşmaz ve çizilmez, dayanıklı küpeştelerinize kavuşmuş olursunuz. Modellerimizi görsellerimizden inceleyebilir ve bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.