İç mekânda bulunan merdivenler kadar dış mekânlarda da bizlere kolaylık sağlayan merdivenlerin küpeşteleri bizler için çok önemlidir. İki şekilde de tehlikelerden insanı koruyan, ortama daha zengin bir hava katan ve ortamın bütünlüğünü sağlayan dış mekân küpeşteleri en kaliteli modelleri ile sitemizde sizlere sunulmaktadır. Balkonlarda, restoranlarda, kafelerde, otellerde, yazlıklarda, parklarda, plajlarda vb. dış mekân denildiğinde ve merdiven kullanımının olduğu her alanda kullanılan küpeşteleri bu modeller kapsamaktadır. Ana amaç insanları tehlikeden korumak olsa da, şıklık ve zengin duruş da bir o kadar önemlidir. Beton bir küpeşteye sahip olan restoran ile şık ahşap bir küpeşteye sahip olan restoran arasında farklar bulunur. Bu farkta tabii ki İstanbul gibi çok sayıda insana hitap eden bir ilde farklılık ve kazanç yaratmaktadır.

Küpeşte merdivenlerin ihtiyacı olan bir araçtır, fakat uyumlu ve görsel açıdan zengin bir küpeşte kazançtır. Bu nedenle sizler için en güncel dış mekân küpeşteleri modellerini yakından takip ediyor, mekânınız için en ideal modelleri sizlere sunuyoruz. Bu konuda zengin çeşit skalasına sahip olan firmamız birden fazla mimari özelliğe sahip dış mekân alanları için her geçen gün çeşitliliği arttırmakta ve ustalarımız sayesinde farklı, orijinal modelleri ortaya koymaktadır. Profesyonel bir firma olarak en fazla tercih edilen dış mekân küpeşte modellerimiz arasında ahşap ve demir küpeşteler yer almaktadır. Hem tehlike durumunu ortadan kaldıran hem de estetik açıdan özenli, zengin ve şık görünüm sağlayan bu modeller en modern tasarımları ile sizlere sunulmaktadır.

Dış Mekan Küpeşteleri Neden Önemli? Özellikleri Ne Olmalı?

Küpeşte deyip geçmemek gerektiğini dış mekân küpeşteleri modellerimizde çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Hem dayanıklı hem doğal malzemelerden yapılan hem de uygun fiyatlı olan ürünlerimiz ile mekânlar aradıklarını bizlerde bulurlar. Yalıtım gücüde yüksek olan modellerimiz sayesinde küpeşte modellerimizin sert hava koşullarında en fazla dayanıklılık gösterdiği de gözlenmiştir. Proje bazında sizlere sunmuş olduğumuz modelleri görsellerden inceleyebilir, aklınıza takılan sorular için de bizleri arayabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sorularınıza cevap verecek ve istediğiniz özellikle küpeştelerinizin yapılması için üretime başlayacaklardır.