Evlerde, villalarda, işyerlerinde, yazlıklarda kullanılan merdivenlerin işlevi kadar görüntüsü de bir o kadar önemlidir. Bu nedenle birbirinden farklı merdiven modelleri üretilmiş olunup, ortama zenginlik, hoşluk ve ferahlık katan modeller tercih edilmektedir. Doğal Panel Kaplamalı Merdivenler de genellikle evinde merdiveninin görünümüne çok önem veren kişiler tarafından tercih edilmektedir. %100 masif görünümünde olan bu merdivenler müşterilerimizin isteklerine göre sıcak baskı aracılığı sayesinde doğal papel kaplama preslenerek elde edilir. Basamak görünümünde olan ve yüzeylerine papel cinsi doğal ağaç çıta sıkılarak doğal kaplamalar elde edilmektedir. Son olarak da kaliteli ve sağlıklı bir cilalama yapılır. İstanbul ilinde pek çok noktaya bu hizmeti sağlamış bulunmaktayız. Ustalarımızın profesyonel olması ve bizlerin de en güncel modelleri takip etmemiz ile işimizde başarıyı yakalamış bulunuyoruz.

Modern bir görünüme sahip olan Doğal Papel Kaplama Merdivenler, merdiveninizin mimari özelliklerine uygun şekilde tasarlanırlar. Proje bazındayken tamamen sizlerin isteklerin ve fikirlerine göre hazırlanan modeller, usta ellerimizde daha kaliteli hale gelerek evlerinizde yerini alırlar. Doğal görünümü sayesinde evlerinden doğal görünüm formatını sevenler bu modelden vazgeçmiyorlar. Özellikle de masif görünümlü papellerin kullanılması ve tercih edilmesi daha yaygındır. Bizlerde en yeni modelleri yakından takip ederek, birbirinden farklı model ve renk seçeneklerimizi sizlere en uygun fiyatlar dâhilinde sunmaktayız.

Doğal Papel Kaplamalı Ahşap Merdiven Modelleri

Doğal Papel Kaplama Merdivenler uygulaması yapılmadan önde ustalarımız uygulamanın yapılacağı merdivenin ölçüsünü alır, ardından da müşterimizin isteğine göre kaplamanın tasarlanmasına başlanılır. Bu tasarımlara kaliteli malzemeler ile ustalarımızın işçilik kalitesi de eklendiği zaman ortaya çok güzel, tam olarak istenilen formatta doğal görünümlü papel kaplama merdivenler çıkmaktadır. Papel kaplama uygulamalarında önemli olan nokta tecrübe ve profesyonellik olmaktadır, bizlerde bu konuda ismimizi duyurmuş bir firma olarak sizlere bu alanda hizmet vermekten gurur duyuyoruz. En uygun fiyatlı ürünler için bizlere iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaramızdan ulaşabilir birbirinden farklı tasarımlarımızı ve en uygun çözümlerimizi yakından keşfetmek için resim galerimize, ürünlerimize ve sitemize göz atabilirsiniz. En kısa zamanda ürünleriniz hazırlanmakta ve sizlerle iletişime geçilmektedir.