Genellikle dış mekânlarda kullanılmakta olunan demir döküm korkuluklar birbirinden farklı modelleri ile profesyonel işçilik garantisi ile sizlere firmamızda sunulmaktadır. Sıradan beton vb. korkuluklardan ziyade daha zengin, şık ve hoş bir ortam yaratılmak istenildiğinde bizlerde bu korkulukları önermekteyiz. En fazla kullanılan dış mekân veya iç mekân korkulukları arasında yerlerini de alırlar. En modern görünümlü, orijinal tasarımlara sahip olan firma kataloğumuzda yer alan modellerimiz en güncel modeller göz önüne alınarak hazırlanır ve bu alanda yapılan yenilikler gün ve gün takip edilir. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde görsel zevk açıdan üstünlük kuran yerlerin her zaman daha fazla albenisi olduğundan dolayı bu modellerimizi sık sık görürsünüz.

Döküm korkuluklar uygulama yapılacak alana göre birbirinden farklı modelde ve uzunlukta üretilirler. Döküm veya alüminyum olan bu korkulukların uygulanması istenilen alanlarda bu nedenle ilk olarak ölçüm yapılmaktadır. Ölçümü doğu bir şekilde alan ekibimiz, istenilen özelliklere uygun olan döküm korkuluğu yapmaya kısa sürede başlar. Paslanmaz, çizilmez, uzun yıllar dayanıklı formunu koruyacak, kaliteli korkuluklarımız mimari alana en uygun olacak şekilde ve bütünlüğü bozmadan montaj edilir. Tüm korkulukların üzerindeki demir pimler yardımı ile kaynak yapmak mümkündür. Montaj işlemlerimiz de sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir.

Döküm Korkuluk Model ve Çeşitleri

Okul, köprü, bahçe vb. kısacası korkuluğa ihtiyaç duyulacak tüm yüksekliklerde ihtiyaç haline dönüşen döküm korkuluklar özellikle dayanıklı ve sağlam oldukları için tercih edilirler. Bizlerde sizler için en uygun fiyatlı ürünleri sunuyor ve bütçe dostu anlayış benimsiyoruz. Döküm korkulukların en güzel yanlarından biri de en fazla çeşitliliğe sahip olan korkuluk modellerinden olmasıdır. Tasarımları, desenleri farklı şekilde yapılabilir. Çiçek desenli, geometrik desenli, gül desenli, çizgili vb. pek çok modeli olduğundan dolayı bizler de firma olarak çeşitli proje ve modellere ev sahipliği yapıyoruz. Bu en geniş ürün yelpazesi arasından sizler için en uygun çözüm olacak modeli ekiplerimiz sunmaktadır. Sizlerde modellerimiz arasından inceleme yapabilir, aklınıza bulunan, bildiğiniz bir model var ise ekiplerimizden yardım alarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.