Döner küpeşte  modelleri döner merdivenlerde korunma ve estetik amaçlı kullanılan küpeşte modelleridir. Firmamız en güncel modelleri yakından takip ederek sizlere en zengin görünümlü, en düzgün ve en modern modelleri sunmaktadır. Yapımları ayrı bir ustalık ve profesyonel işlem istediğinden dolayı ustalarımız bu konuda yılların tecrübesine sahip işinin ehli kişilerdir. Sizlerde İstanbul içerisinde döner küpeşte yaptıracak kaliteli bir firma arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Merdivenlerin korkulukları üzerinde bulunan yer küpeşte olduğundan dolay bu düz ve uzun alana iyi bir model ve pürüzsüzlük kazandırılması gereklidir.  Döner merdivenlerin bütünlüğünü oluşturan ve görsel açıdan hoş görünmesini sağlayan bu modeller, ahşaptan yapılmakta olup ortalama 5 ile 7 cm arasında modellere sahip olmaktadır. Döner küpeşte (keser işi küpeşte) modelimizin önemi ve inceliği Osmanlı ve Selçuklu mimari özelliklerine dayanmasıdır.

Her ne kadar eski ve unutulmaya yüz tutmuş gibi görünse de, firma olarak tarihimize ve geçmişte yaşamış olan ustalarımızın bildiklerine önem verdiğimiz dolayı bu mesleği sürdüren güvenilir, başarılı firmalardan biriyiz. Ne varsa eskilerde var sözünden yola çıkarak çizgimizi ve tavrımızı bozmadan ister modern olsun ister tarihi küpeşte dendiğinde aklınıza gelebilecek her şekilde üretim yapabilen değerli ustalara sahibiz. Keser yardımı ile yontma işlemi sonucu elde edilen küpeştelerimiz, sağlıklı ve doğal vernikleme işleminin ardından hazır hale gelmektedir.

Döner Küpeşte & Keser İşi Küpeşte Modelleri

Sizlerde döner küpeşte(keser işi küpeşte) modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve mekânınıza bu küpeşte modelinden yaptırmak istiyorsanız, modellerimizi sitemizden takip edebilir, görsellerden modeller hakkında bilgi sahibi olabilirisiniz. Aynı zamanda aklınızda bulunan bir modelinde görselini bizlere iletebilir, anlatabilirsiniz. Bu konuda ekiplerimiz sizlerin de fikirlerine önem vererek hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceklerdir. Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir, aklınıza takılan modeller ve konular için sorular sorabilirsiniz. En uygun fiyatlı döner küpeşteleri sitemizde bulabilirsiniz. Proje bazında ilk olarak istediğiniz modelin tasarımı ortaya koyulmaktadır. Ardından da istediğiniz model keserleme işlemi ile pürüzsüz, havalı ve şık modeline kavuşturulmaktadır. Daha fazlası için bizlerle iletişime geçiniz.