Evlerin, işyerlerinin, kafelerin, restoran veya kurumların hemen hemen aklınıza gelebilecek birden fazla kata sahip olan alanların merdivenleri bulunmaktadır. Merdivenleri oluşturan olmazsa olmaz parçalar ise korkuluklar ve küpeşteler olmaktadır. Bazı durumlarda mimari özelliklere bağlı kalarak merdivenler duvar ile birleşik, monte edilmiş olabilirler. İşte duvar küpeşteleri de merdivenlerin duvar kısımlarında kalan bölümlerinde duvara monte edilen küpeştelerdir. Gereksiz bir uygulama değil tam tersine merdivenlerden iniş-çıkışı kolaylaştıran ve görsellik açıdan bütünlük sağlayan ürünlerdir. Mekânların modern olması için tercih edilen bu uygulama ile ortamlar estetik açıdan daha zengin, havalı ve şık durmaktadır.

Duvar küpeşteleri model olarak merdiven çeşidine göre veya kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bizlerde firma olarak en güncel modelleri yakından takip ederek, merdivenleriniz için en uygun çözümlü modeli sunuyoruz. Eğer merdivenler çelik detaylı, demir basamaklardan oluşuyorsa duvar küpeştelerini de çelikten seçmek daha doğru olmaktadır. Bu modeli genellikle kurum ve kuruluşlar tercih etmektedir. Aynı şekilde evlerde, villalarda, otellerde, kafelerde kullanılan ahşap merdiven ve korkuluklar için de ahşap duvar küpeşteleri tercih edilmektedir. Bu konuda zengin çeşitliliğe sahip olduğumuzdan dolayı bizlere ulaşarak merdiven çeşidinize en uygun olan modeli kolaylıklar bulabilirsiniz.

Paslanmaz & Ahşap Duvar Küpeşte Modelleri

İstanbul içerisinde en uygun fiyatlı duvar küpeşteleri arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. En uygun çözümlü, en kaliteli modeller ile profesyonel bir şekilde hizmet almak isteyenlerin tek adresi olmaktayız. Özellikle insanlara hitap eden kar amacı güden kuruluşlar, boş duran duvarlarına küpeşte yaptırdıkları zaman müşterileri tarafından daha fazla beğeni toplayacak ve bu durumda kazancıda artacaktır. Ekiplerimiz ilk olarak ölçüm almak için sizlerle iletişime geçecek ardından da araç ve gereçlerimiz ile ölçümler alınacak ve en uygun malzeme, tasarım sizlere sunularak proje işlemine başlanacaktır. Kısa süre içerisinde istediğiniz modelde üretilen küpeştemiz en uygun yöntem ile duvara monte edilecek böylece duvarda boş duran görüntü yerine hoş duran bir görüntü gelecektir. Görsel açıdan bütünlüğün ve güzelliğin sağlandığı bu modelleri sitemizden inceleyebilir ve daha fazla bilgi için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.