Evinizde veya işyerinizde bulunan merdivenlere vermiş olduğunuz önemin farkındayız. Bu nedenle bizlerde sizlerin bu kadar önem verdiği bir alanda çalışarak sizleri memnun etmeye ve ortaya kaliteli, dayanıklı, görsel açıdan zengin görünümlü merdivenler üretmeye devam ediyoruz. Birbirinden çeşitli merdiven modellerinin bulunmasının ana nedeni hem merdivenlerin birbirinden farklılık göstermesi hem de merdiven bağlantılarının farklı olmasından kaynaklanır. Bizlerde profesyonel bir firma olarak sizlere uygun çözümler ile birden fazla merdiven çeşitleri üretiyoruz. Bu modellerden biri de duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler oluyor. En modern ve güncel olan tasarımlar ile usta ellerden çıkan bu modellerimizi yakından inceleyelim.

Duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler olarak adlandırılan modelimizin bir diğer adı hayalet merdivenlerdir. Kullanım amaçları daha çok ortamın şık ve zengin görünmesini sağlamaktır. Bu merdivenler duvara gizli bir çelik konstrüksiyondan taşıyıcıları ile sabitlenir. Ardından taşıyıcılara basamakları çelikten yapılır. Üzerine de ahşap kaplama yapılır. Bu eksantrik ve zengin görünümlü merdivenin küpeştesi de kendisi gibi ortamın havasını bozmayacak olan çelik halatlı veya cam küpeşte olmaktadır.

Mimaride Farklı Bir Bakış: Duvar’a Montajlı & Konsol Merdivenler

Mimari açıdan oldukça fazla tercih edilen bir model olmasında yerden sağladığı tasarruf da etkilidir. Özellikle işyerlerinde ve evlerde minimal alanlarda kullanımı yaygın olan bu modeller İstanbul içerisinde çokça tercih edilirler. Bizlerde bu konuda birbirinden farklı tasarım, proje üretmekte ve sizlere en uygun çözümleri sunmaktayız. Ortamın zenginliğini ve şıklığını arttıran duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler malzemelerinde en doğal, birbirinden çeşitli ahşap renkler ve ağaçlar kullanılır. Bu sayede her müşterimizin zevkine uygun renkler ve modeller tercihe sunulabilmektedir. Sizlerde evinizde veya işyerinizde bu model merdiven yönteminin alana daha uygun olacağını düşünüyorsanız bizleri hemen arayarak fikir danışabilir veya ölçü alımları için bizleri davet edebilirsiniz. Ustalarımızın sizlerin isteklerine göre en uygun çözümlü, uygun fiyatlı modelleri sizlere sunacaklardır. Ardından tasarımına hemen başlanan ürünlerimiz en kısa sürede sizlere teslim edilecek ve sorunsuz, sağlam olacak şekilde duvara en uygun yöntemler ile montajı kısa sürede sağlanacaktır.