Küpeşte merdiven, balkon ve teraslara uygulanan emniyeti sağlayan yapılardır. Dekoratif görüntüleri bulunur. Şimdiler de her mekanda tercih edildiklerine rastlanır. En çok kullanılan modeller de alüminyum profil kullanılarak yapılanladır.

Küpeşteler halk arasında korkuluk olarak bilinir. Ahşap, plastik ve demirden yapılan küpeşte çeşitleri bulunur. Ama en çok kullanılanlar alüminyum modellerdir. Uygulamaları daha kolaydır. Bu profiller vida ile birlikte tutuşturularak oluşturulur. Düz küpeşte (Babadan babaya bağlantı) sistemleri yeni nesil özellikleri bünyesinde barındıran bir kolaylıktır. Evinizde, balkonlarda, teraslar da asma katlar da bahçeler de, havuz kenarlarında, bina girişlerinde ve daha birçok alanda da kullanılır.

Günümüzde küpeşte teknolojisi oldukça gelişmiş durumdadır. Hem kaliteli özellikler barındıran hem de dekoratif açıdan güzel bir görünüm sağlayan küpeşteler sayesinde harikulade bir ortama sahip olabilirsiniz. Ama eğer güvenilir bir kurumdan destek alırsanız bu mümkündür. Firmamız uzun yıllardır hizmet veren bir kurum özelliği gösteriyor. Küpeşte teknolojisi konusunda modern ve profesyonel seçenekler arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Düz küpeşte (babadan babaya bağlantı) konusunda en doğru hizmeti çalışanlarımızdan alabilirsiniz.

Düz Küpeşte & Babadan Babaya Bağlantılı Küpeşte Modelleri

Firmamız küpeşteler konusunda birçok seçenek sunar. Uzman ekibimiz evinize gelerek küpeşte uygulanacak alanın ölçülerini alır. Nereye uygulanacaksa buna göre öneriler de bulunur. Ardından da belirlenen süre içerisinde küpeşteler uygulanır. Böylece harikulade bir ortama sahip olabilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlı seçenekler sunar. Piyasadaki rakiplerine hem kalitesi hem de uygun fiyatlarıyla fark atar.

Küpeşteler alanın mimari yapısına uygun olarak monte edilmelidir. Şimdiler de küpeşte teknolojisinde yeni nesil ürünler çok fazladır. Teras, balkon, havuz kenarlarında ve merdiven gibi emniyet gereken alanlar için şart bir üründür. Küpeştelerden destek alınarak rahatça aşağı inilir ya da yukarı çıkılır. Bu nedenle de belirli alanlar da olması zorunludur. Güvenilir, kaliteli ve kullanışlı projelerimizi inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Çalışanlarımız da bu konuda fikir verir. Böylece gönül rahatlığıyla en doğru olanı seçebilirsiniz. İstanbul da düz küpeşte (babadan babaya bağlantı) konusunda güvenilir bir hizmet arıyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Böylece tecrübeli ellerden destek almış olursunuz.