Ahşap, doğal ve sağlıklı bir malzeme olarak evlerde, işyerlerinde ve işletmelerde yer döşemesi veya merdiven yapımında kullanılan bir malzemedir. Eğer, bir noktada zeminde ahşap malzeme kullanılmış ise bu ahşap malzemenin kenar kısımlarında süpürgelik kullanılması da gerekir. Süpürgelik, döşeme yapılan ahşabın duvar kısmında açık kalan bölgesini kapatarak, duvar ile birleşmesini sağlamaktadır. Bu süpürgelikler, birçok farklı çeşide ayrılırken, genellikle pratik bir şekilde montajı yapılan ve duvara montajlı olarak kullanılan geçmeli süpürgelikler tercih edilmektedir. Bu ürünler duvara sabitlenmiş bir çıta profil üzerine montajlanarak kısa sürede tamamlanabilmektedir. Döşeme ya da merdiven için kullanılan ahşabın mimarisine ve rengine uygun bir şekilde birebir aynı özelliklerdeki ya da farklı ama benzer süpürgelik malzemeleri kullanılabilir.

Özellikle yapı içerisinde duvardan geçilmesi gereken kablolar ve hatlar bulunduğunda, duvara montajlanmış olan çıta içerisinden bu kablolar geçildikten sonra üstüne süpürgelik montajı yapılır. Bu tip durumlarda kullanılan ürünler genellikle geçmeli süpürgelikler olmaktadır. Geçmeli modeller süpürgeliğin arasından kablo geçirmek istendiğinde rahat ve geniş bir alan ayrılmaktadır. Birçok farklı kaliteye ayrılan bu süpürgelik ürünleri renk ve boyut yapıları ile birlikte özel bir aralık oluşturmaktadır. Firmamız müşterilerimizin tercihlerine göre ahşap döşemeleri ve merdiven tasarımları sonrasında en profesyonel sonucu ortaya koyacak süpürgelik ürünlerini kullanmaktadır. Bu sayede uygulanan proje için bir bütünlük elde edilebilir.

İstanbul Geçmeli Süpürgelik Firması ve Fiyatları

Süpürgelikler aynı zamanda ortamda bulunan toz toprak ve kirlerin döşeme ile duvar arasında sıkışmasını engellerken bu bölgelerden alana haşere ve böcek girmesi gibi durumları da engelliyor. Ayrıca İstanbul gibi bölgelerde temizlik yapılmasını da kolay bir hale getiriyor. Sistem için tercih edilen süpürgelik ürünleri yüksek kaliteli ürünler olarak geçmeli süpürgelikler içinden seçildiğinde yapılan uygulamalar güncel sistemlerde oldukça çok tercih edilmektedir. Özellikle günümüzde modern merdiven yapılarında bu süpürgelik sistemleri tercih edilerek, görüntü kirliliğin ortadan kaldırılması ile hijyenik bir seçim oluşturmaktadır. Bu temiz ve düzgün görünüm ile birlikte aynı zamanda pratik bir şekilde gereken her noktada süpürgelikler sökülerek altlarından kablo tesisatları tekrar geçirilebilir ve düzenlenebilir. Bu uygun fiyatlı ürünler geçmeli oldukları için montajları ve de-montaj işlemleri çok pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

Geçmeli Süpürgelikler, duvara sabitlenmiş çıta profilleri ve buna göre süpürgeliğin içerisinden geçen kanal ile birlikte montajı yapılır. Bu tip işlemler sıklıkla görülen işlemlerdir. Süpürgeliğin altından kablo geçirilmek istediğinde kullanılır. Kısacası duvara monte edilen çıta arasından kablolar geçer onun üzerinede geçmeli süpürgelik monte edilir. Her kalitede ürün mevcuttur. Geçmeli Süpürgelik içinde bizleri tercih edebilirsiniz.