Evlerde ve işyerlerinde kullanılan merdivenler hem kişisel tercih olabileceği gibi hem de bir takım mimari özelliklere bağlı kalınarak da seçilmektedir. Özellikle alanın dar olduğu ve merdivenin şart olduğu yerlerde firmamız dar alanlar için en iyi çözüm olan merdiven modellerini sizlere sunarlar. Bu merdivenlerden biri helezon merdiven-döner merdivenler modelleridir. Adından da anlaşılacağı üzere dönerek inen, baba direk etrafında 360 derece dönen merdivenlerdir. Alandan iyi bir şekilde tasarruf sağlarlar bu nedenle de tercih edilirler. Firma olarak en profesyonel ve kaliteli döner merdivenleri sizlere sunuyor, üretiminden montajlanmasına kadar her alanda destek oluyoruz. İstanbul içinde de çokça müşterimiz olduğundan dolayı bu konuda başarımızı ortaya koymuş bulunuyoruz.

Helezon merdiven-döner merdivenler modelleri de tasarım, renk ve kullanılan malzeme çeşidine göre birbirinden farklılık gösterirler. En güncel modellerin sizlere sunulacağı firmamızda en dayanıklı malzemeler kullanılır. Kullanılan malzemeye göre metal veya ahşap olarak üretilebilirler. Malzeme seçiminde bu merdivenin uygulanacağı alan çok önemlidir. Başarılı ve tecrübeli ustalarımız bu noktada merdivenin uygulanacağı çevrenin özeliklerini de hesaba katarak sizlere en iyi çözümlü modeli, en uygun fiyatlı ürünü sunacaklardır. Renk çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu bir helezon merdiven-döner merdivenler skalasına sahibiz. İlk olarak müşterilerimizin isteklerini yakında takip ediyor. Merdiven alanında gerekli ölçümleri ve gözlemleri yapıyor ardından modern modellerimiz arasından sizlere ürünlerimizi tanıtıyoruz. Sonrasında müşterimizin beğenmiş olduğu ürünü en kısa sürede istenilen proje kapsamında tasarlıyor ve sorunsuz içlik garantisi ile tamamlıyoruz. Sonrasında ise merdivenin uygulanacağı alana montajlama işlemleri başlıyor ve bu şekilde hizmetimiz son buluyor.

Helezon & Döner Merdiven Modelleri

Bu alanda yıllardır vermiş olduğumuz tecrübe ile adımızdan çokça söz ettirmiş bir firma olarak, bu merdivenlerin kullanılmasını çok yerinde buluyor ve özelikle ortamdan tasarruf sağladığı için öncül merdiven modellerimiz arasına koyuyoruz. Olukça şık ve hoş görünümlü olan bu merdiven modellerimiz için yeni gelişmeleri yakından takip ederek en popüler olanları üretiyor bu sayede modernlik açısından sizleri de bir tık ileriye taşıyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.