İreko deck döşeme çözümlerimiz özellikle son zamanlarda popülaritesi artan ve daha çok müşterimiz tarafından ilgi görmeye başlayan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Tamamen doğal bir ağaçtan alınan malzemeler kullanılarak üretilen döşeme malzemeleri firmamız tarafından bazı işlemlere tabi tutularak döşeme işleminde kullanılabilecek son halini almaktadır. Malzemeye uygulamış olduğumuz işlemler ile birlikte döşemede kullanılacak malzeme daha şık bir hal almakta ve bu sayede malzeme büyük bir dayanıklılık özelliği de kazanmaktadır. İstanbul içerisinde üretim ve satış işlemlerini gerçekleştirmekte olduğumuz döşeme çözümleri daha çok dış mekanlarda kullanımı tercih edilen çözümlerdir. Özellikle havuz kenarlarının döşenmesi için oldukça elverişli çözümlerin başında gelen ireko deck döşeme çözümlerimiz daha çok bu gibi mekanların döşemesi işlemlerinde kullanılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz malzeme ve ürünün imal edilmesi işlemleri esnasında tamamen usta el işçiliği kullanmamız sayesinde döşemede kullanılacak malzemelerimizin piyasadaki örnekleri ile kıyaslandığı takdirde daha kaliteli olduğu görülmektedir. Bu sayede müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmekte ve ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayabilmekteyiz.

Ayrıca müşterilerimize sunmakta olduğumuz çözümler modern mimari proje unsurlarının hepsini kapsamakta olduğu için döşeme işlemi gerçekleştirdiğimiz mekanlar daha şık bir görünüme sahip olmakta ve bu sayede hali hazırda güzel görünen mekanlar daha estetik bir görünüşe sahip olmaktadır. Siz de dış mekanlarınızın daha güzel bir görünüme sahip olmasını istiyor iseniz firmamız tarafından sunulan bu döşeme çözümüne başvurabilirsiniz. İreko deck döşeme hizmetimiz kapsamında kullanmakta olduğumuz malzemenin bir diğer avantajı ise zaman içerisinde renginde herhangi bir kararma olmayışıdır. Sahip olduğu renk ile sürekli olarak kalmakta, üzerinden yağmur kar geçmesine rağmen herhangi bir şekilde malzeme rengini kaybetmemektedir. Bu sayede malzeme ilk halinde olduğu gibi aynı şıklığı sürekli olarak muhafaza edebilmekte, aynı estetik görüntü malzeme üzerinden hiçbir zaman kaybolmamaktadır. Bu durum da ürünlerimizin uzun yıllar boyunca değişime ya da yenilenmeye gerek duymadan kullanılabilir bir hale gelmesini sağlamaktadır.

İreko Deck Kaplaması ve İreko Deck Döşemesi Nasıl Olmalı?

Siz de sürekli olarak güncel tutulan internet sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İreko Deck Döşeme, kullanım alanları şöyledir; açık ve kapalı hava yüzme havuzları, iskele üzeri, güneşlenme terasları, balkonlar, saunalar, soyunma odaları, çocuk bahçeleri, plaj ve bahçe yürüme yolları, çardak ve pergola zeminleri ile tüm ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanılarak şık bir görünüm sağlar. Suya karşı dayanıklı bir ahşap türü olmasıyla birlikte gözede hitap etmektedir. İreko Deck Döşeme, Merdicenci’nin verdiği hizmetlerden biridir. İşi iyi bilen kişiler ile yola çıkın, yolda kalmayın.