Döşeme alanında hizmet vermekte olan firmamız, merdiven çözümleri sunan firmalar arasında sarsılmaz yerini uzun yıllardan beri korumaktadır. Bu durumun temel sebebi firmamızın İstanbul içerisinde bulunan ve bu alanda hizmet veren firmalar arasındaki yerini oldukça uzun bir zaman önce almış olması ve bu zaman içerisinde sürekli olarak kendisine yenilikler katarak, daha büyük deneyimlere sahip olarak ilerleyişidir. Firmamız sahip olduğu deneyim sayesinde hizmetlerini sürekli olarak bir adım öteye taşıyabilmiş ve bu durumun neticesinde ise müşterilerinin sahip olduğu ihtiyaçlara en etkili ve kaliteli çözümleri başarılı bir şekilde sunabilmiştir. Firmamız tarafından müşterilerimize sunulan profesyonel hizmetlerimiz arasında tamamen usta işçilik ürünü olan karkaslı deck döşeme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimiz kapsamında istediğiniz iç ve dış mekanlar en uygun ve güncel malzemeler ile kaplanmaktadır. Firmamız güncel olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bu alanda yapılan yenilikleri ivedilik ile müşterilerine hizmetleri kapsamında sunmaktadır. Bu sayede bu alanda gerçekleştirilen son yeniliklere sahip olan ürünlerimiz döşeme hizmetlerimizde kullanılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz modern mimari alanında kullanılan en son kalite ürünlere evlerinde sahip olabilmektedir.

Ürünlerimiz sahip oldukları kaliteli hammaddeler sayesinde oldukça uzun ömürlü olup, herhangi bir doğa koşulu sebebi ile zaman içerisinde eskimemekte ve bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Ayrıca firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda kendi tasarımları ile de karkaslı deck döşeme çözümlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Siz de kendi tasarımlarınızı internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçerek bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz döşeme modelleri üretimi gerçekleştirilecek ve istediğiniz mekana bu döşemeler başarılı bir şekilde uygulanabilecektir.

Böylelikle tam manası ile ihtiyacınız etkili bir şekilde karşılanabilmiş olacaktır. Kendi tasarımlarınız ile uğraşmak istemiyor iseniz yine firmamız internet sitesinde bulunan karkaslı deck döşeme kategorisinin içerisine yer alan ürün kataloğumuzu inceleyebilir, ihtiyacınız olan tasarıma karar verdikten sonra firmamız ile iletişime geçerek bu tasarımların talebini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede en uygun fiyatlı döşeme çözümlerini kolay bir şekilde evinizin iç ve dış mekanlarında kullanmak üzere sipariş verebilirsiniz.

Karkaslı Deck Kaplama Nasıl Olmalı?

Karkaslı Deck Döşeme uygulamasında düzgün hazırlanmış döşemeye ilk önce karkas teraziye alınarak monte edilir . Monte edilen karkaslar üzerine plastik ahşap deck profiller teker teker klipslenerek monte edilirler. Sabitlenen karkasların üzerine paslanmaz çelikler klipslenirler. Bakımları oldukça kolaydır. Su ve bir fırça yardımıyla temizliği sağlanabilir. Karkaslı Deck Döşeme, hayatınıza kolaylık sağlayacak Merdivenci’nin çözümlerinden sadece bir tanesidir.