Zaman hızla akıp giderken her daim yenilikler de beraberinde gelir. Bu yeniliklerin gelme sebebi insan ihtiyaçlarıdır. Bazı ihtiyaçlar diğerlerine bakıldığında daha temel olup bunlar da beraberinde yenilikleri getirir. Bunlardan olan barınma ve benzeri alanlar olarak kaşımıza çıkarken betonarme yapıların içerisinde ya da dış yapılarında geçiş ile diğer benzeri durumlar dolaysısı ile geçişte yer alan merdivenler yer alır. Basamaklı olan bu yapıların korkuluk adı verilen koruma sistemleri mevcuttur. Korkuluk sistemlerinin de üzerlerinde ayrıca tutmak için yapılan düz ve güzel yapılar olan küpeşte adı verilen yapıları vardır. Projelerde yer alan ya da kolaylıkla uyarlanan birçok seçeneğe sahip olan küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) ürünlerimizden birisi tercih edilebilir. İstanbul için sayısız imkanın içerisinden birisi olarak yer alan bu alanda verdiğimiz hizmet ile istenen yere istenen şekilde bu yapılardan yaptırılabilir. Proje içeriklerine doğru ve tam şekilde uygulanabilen yapılar olan ürünlerimiz ile istenen estetik görünüme erişim oldukça basit şekilde sağlanmaktadır.

Mimari yapılar özen ve ilgi gerektiren şekillerde oluşturulması gerekmektedir. Bunun sebebi insan yaşam alanı olması dolayısı ile birlikte koruma açısından tam bir donanıma sahip olmasıdır. Ayrıca da güzelliğinden ödün vermeden yapılan yapıların her açıdan insan ihtiyacına cevap verdiği kesindir. Bu sebeptendir ki yaptırılacak olan küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) güncel içeriklerden meydana gelen modellerimizden oluşmaktadır. Birçok seçeneği bir arada sunmaya devam ederken tüm dünya koşulları istek ve tercihlerini göz önünde tutuyoruz.

Korkulukların Sağlamlaşmasını Sağlayan Küpeşte Babaları (Kutu baba, Düz Baba, Lake Baba)

Modern içeriklerimiz moda çerçevesinde belirlenirken küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) modellerimiz kolaylıkla erişilebilir haldedir. Ürünlerimiz profesyonellik gerektiren şekilde uygulama istemektedir. Uzman kişilerce yapılan işlem ardından modaya uygun olan son model ürünler kullanılabilir. Ayrıca da kaliteden ödün vermeden kaliteli ürünler sunarak sağlamlık konusunda da gereken özeni göstermekteyiz. Buna ek olarak tüm bunları bir araya getirirken ayrıca da uygun fiyatlı ürünler sunmaya özen göstermeye devam ediyoruz.