Merdiven sistemleri yapıların iç ve dış kısımlarında üst katlara ya da yüksek alanlara ulaşmak için inşa edilen sistemlerdir. Merdivenler hem işlevsellik sağlamak hem de güvenlik amacı ile kullanılır. Aynı zamanda mimari olarak tasarlanan merdiven sistemleri ile işlevselliğe ek olarak dekorasyon anlamında da iyi sonuçlar alınabilir. Lake merdivenler bu amaçla tasarlanan merdiven çeşitleridir. Lake merdiven sistemleri, lake malzeme ile kaplanmış olan özel bir merdiven türüdür. Lake, parlak bir kaplama malzemesi olup uygulandığı yüzeyin daha parlak ve sağlam bir hale gelmesini sağlar. Lake malzeme ile kaplanan malzemeler kaliteli şekilde üretilmemesi durumunda uzun ömürlü olmayacaktır. Lake merdivenler için kaliteli malzemeler tercih edilerek daha uzun ömürlü ve sağlam merdiven sistemlerinin oluşturulması mümkün olur. Farklı renk seçenekleri bulunan lake döşemeler ile birlikte oluşturulan merdiven sistemleri bulundukları ortamlara dekorasyon anlamında büyük katkı sağlar. Modern ortamların oluşturulması için kullanılan lake merdivenler sayesinde standarttan uzaklaşılarak farklı ve özel ortamların sağlanması mümkün olur. Ortamlara uygun renk seçeneği ile döşenen merdivenler ortamın havasını değiştirir.

Lake kaplanmış olan merdiven sistemlerinde en yoğun olarak kullanılan renk beyazdır. Beyazın ortamları geniş ve ferah göstermesinin yanı sıra her renge uyum sağlaması ilk tercih olarak değerlendirilmesini sağlar. Beyaz renge ek olarak istenilen renkte lake döşeme ile kaplı olan merdiven sistemleri oluşturulabilir. Lake döşeme tercihleri ile çok şık merdivenlere sahip olunabilir.

Modern ve Klasik Ahşap Merdiven: Lake Merdiven Çeşitleri

Firma olarak modern ve klasik merdiven sistemlerinde İstanbul içerisinde hizmet veriyoruz. Merdivenleriniz için proje aşamasından başlayarak imalat ve montaj aşamasına kadar profesyonel ekibimiz ile sorunsuz hizmet sunuyoruz. Merdiven sistemleri yaptırmak istediğiniz yerler için ölçü alınarak başlanan işlemler, merdivenlerin inşa edilmesi veya kaplanması ile sonlandırılır. Merdivenler için kullanılan farklı malzemeler ile uygun fiyatlı hizmet sunulur. Ağaç, çelik, alüminyum ve cam gibi malzemeler kullanılarak üretilen merdiven sistemleri sizlerin tercihlerine göre inşa edilir. Yüksek el işçiliği ile üretilen sistemler sayesinde evleriniz ya da iş yerlerinizde özel alanların oluşturulması mümkün olur. Güncel model ve fiyat bilgisi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.