Merdiven sistemleri güvenlik ve işlevsellik özelliklerinin yanı sıra estetik bakımından da önem verilen sistemlerdir. Merdivenler binaların iç ya da dış kısımlarında kullanılabilir. Kullanıldıkları alanlarda mimari olarak yüksek olan alanlara ya da üst katlara ulaşmak için kullanılan yapı parçalarıdır. Merdivenler kullanım amaçlarına uygun olarak farklı malzemelerden inşa edilir. Sağlamlık ön planda tutularak beton ve demir ile üretilen merdivenlerin yanı sıra tamamen ahşaptan yapılmış ya da ahşap malzeme ile kaplanmış modellerde bulunur. Laminant parke merdivenler, laminant parke kullanılarak döşenmiş olan merdivenlerdir. Laminant parkeler ağırlıklı olarak yer döşemelerinde kullanılan kaplama malzemeleridir. İnce şekilde beton ya da benzeri malzemelerin üzerinin kapatılması için kullanılır. Kaplama malzemesi ile beton arasında konulan özel malzemeler ile birlikte kullanım kolaylığı sağlar. Laminant parke merdivenler uygun fiyatlı, ahşap kaplamalı merdiven sistemlerinin oluşturulması için kullanılır.

Laminant parkeler, farklı ahşap malzeme çeşitlerinin işlenmesi şeklinde üretilen ince bir malzemedir. Bu sebeple çok kaliteli bir merdiven kaplama malzemesi olarak değerlendirilmez. İnce yapısı ve kaygan yüzeyleri ile merdivenler için çok uzun ömürlü kullanım sunmaz. Modern renk ve desen seçenekleri öne çıkmakla birlikte merdivenlerin istenilen renklerde kaplanabilmesini sağlar. Birbirine geçmeli şekilde kaplanan laminant parkelerin kullanım sürecinde dikkat edilmesi gerekir. Laminant parke merdivenler ile evinizin, işyerinizin ya da istediğiniz her yerin merdivenlerinin modern, farklı ve özel olmasını sağlayabilirsiniz.

Laminant Parke ile Merdiven Yapımı

İstanbul içerisinde yıllardır hizmet vermekte olan parke firması olarak kaliteli malzeme ve işçilik ile sorunsuz merdiven sistemleri kurmaktayız. Villalarınızın, iş yerlerinizin ya da tüm yaşam alanlarınızın merdivenlerinin sağlam, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını istiyorsanız bize müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz ile merdivenlerinizin proje aşamasından başlayarak inşa ve montaj aşamasında kadar her işlem özenle gerçekleştirilir. Uygun fiyatlı merdiven kaplama seçeneklerinden en özel ve değerli modellere kadar farklı seçenekler ile merdiven sistemleri sizler için sunuluyor. Merdivenlerinizin standardın dışında özel hale gelmesini istiyorsanız mutlaka bizimle görüşerek değerlendirmenizi ondan sonra yapın. Güncel fiyatlar ile en ideal şekilde inşa edilecek merdiven sistemleri ile mekânlarınızın havası değişsin.