Genellikle villa, dubleks ve tripleks yapılarda, katlar arası geçişin sağlanmasında çok ilgi gören bir modeldir. Ahşap olmasının getirdiği avantajlar ve kullanımındaki rahatlığın yanında, insanı klasik bir anlayış ile karşılarken modern bir bakışla göz kırpmayı da başarır. Işığın mekâna yayılması ile adeta tüm hissiyatı değiştirebileceğini gösterir. İhtişamlı ve zarif bir model olan led aydınlatmalı ahşap merdivenler; ayrıca, eski konak, yalı gibi mimari yapıların restorasyonlarında da sıkça tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Ahşap, bakımı ve temizliği kolay yapılan, risklere karşı direnci yüksek, kaliteli bir yapı malzemesidir. Tercih edenlerin tercih sebeplerinin başında, doğal olması ile ısı ve ses yalıtımı konusunda başarılı olması gelir. Ve ahşabın merdivenle olan buluşmasında da ortaya tartışmasız bir estetik çıkar.

Her karşılaşmanızda size yeni bir bakış açısı sunabilecek potansiyele sahip led aydınlatmalı ahşap merdivenler, ahşabın esnek yapısı ve sıcak görünümü ile gayet kullanışlıdır. Beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır. Basamaklar arasında istediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz ışık sistemini, sensörlü olarak da tercih edebilirsiniz. Mekânınızın, merdivenin bulunacağı kısmı ile merdiven arasındaki bağı kuvvetlendirmek için de farklı tasarımlar uygulama imkânı vardır. İhtiyacımız olan tek şey hayal gücümüz.

LED’li Ahşap Merdiven Yapımı ve İmalatı

Deneyimli bir ekip olarak, kaliteli hizmet anlayışıyla, siz müşterilerimizin ihtiyacına karşılık vermeyi amaç edinmiş bir firmayız. Dekoratif müdahalelerin, yaşam alanınız ve sizin için ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Çünkü biliriz ki; her mekân, bir yaşam biçimini anlatır. Bu sebeple, sürece sizi de dahil ediyoruz. Sayfamız üzerinden, bütçenize ve zevkinize hitap eden, uygun fiyatlı led aydınlatmalı ahşap merdivenler bulabilirsiniz. Modellerimiz arasından kararınızı verdikten sonra bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bu noktada, yönlendirmenizden hareketle, mekanınızın fiziki yapısı ve konsepti ile uyum sağlayacak merdivenler üretmek de bize düşüyor. Ölçülerin alınıp taslağın oluşmasından başlayıp, malzemelerin seçilmesi ve merdivenin tasarlanmasından, montaj işlemine kadar profesyonel bir projenin yönetimini üstleniyoruz. Sağlam işçilik güvencesi ve garantisi sunuyoruz.

İstanbul/Beykoz’da bulunan atölyemiz; ahşap, mobilya ve dekorasyon alanında hizmetinizdedir. İletişim bilgilerimiz sayfamızda mevcuttur. Ayrıca, modellerin güncel fiyatlarından haberdar olmak ve çalışmalarımızı görebilmek için, bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.