Merdivenlerin günümüzdeki proje tasarımları gerçekleştirilirken ilk olarak dikkat edilen konuların başında merdivenin kaplayacağı hacim gelmektedir. Merdivenler ne kadar az hacim kaplar ise günümüzde o kadar etkili bir kullanıma sahip olunmakta ve daha çok tercih edilmektedir. Bu durumun yegane sebebi ise şüphesiz merdivenlerin evlerin içerisinde bulunmaları ve bulundukları yerlerin nerede ise başka hiçbir amaç ile kullanılmayışıdır. Bu sebep ile merdiven tasarımları gerçekleştirilirken daha küçük hacim kaplayacak tasarımlar tercih edilmektedir. Firmamız da bu gerekliliğin farkında olduğu için tasarımlarını daha az hacim kaplayabilecek şekilde modern mimari kurallarına uydurmaktadır. Merdiven tasarımının kapladığı hacmi küçültebilmek için yapılabilecek çeşitli yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlerin başında şüphesiz merdivenlerin yan kısmını oluşturan küpeştelerin tasarımları ile ilgili oluşabilecek değişiklikler gelmektedir. Genellikle klasik merdivenlerin hem sağ hem sol taraflarında bulunan küpeşteler merdivenlerin daha çok yer kaplamasına sebep olmakta, bu sebep ile evlerin daha az bir kısmı aktif olarak kullanılabilmektedir.

Ancak firmamız tarafından üretilen yandan montajlı küpeşte ürünlerimiz merdivenlerin havuzlarına yan kısımlarından monte edilmekte ve bu sayede oldukça büyük bir alandan tasarruf edilmektedir. Böylelikle bu ürünlerimiz aracılığı ile evinizin güncel hacminde büyük ve gözle görülebilir bir artış meydana gelmektedir. Bu sayede evinizin daha büyük bir kısmını aktif olarak kullanabilme imkanına sahip olursunuz. Özellikle İstanbul içerisinde bulunan hacmi küçük evler için bu tarz çözümlerimiz oldukça faydalı olmakta ve büyük bir ilgi görmektedir.

Yandan Bağlamalı Küpeşte Fiyatları ve Modelleri

Siz de profesyonel bir şekilde tasarlanan ve imal edilen yandan montajlı küpeşte ürünlerimizden satın alarak, evlerinizin iç hacminin genişlemesini sağlayabilir evlerinizin daha büyük kısımlarını aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamız tarafından usta el işçiliği ile üretimleri gerçekleştirilen bu ürünlerimiz en kaliteli ve doğal malzemeler ile birlikte üretilmektedir. Bu sayede ortaya en sağlam ve dayanıklı çözümler çıkabilmekte, ürünlerimizin yıllar sonra kullanılmasında dahi herhangi bir problem meydana gelmemektedir. Siz de üretim aşaması oldukça başarılı olan kaliteli ürünlerimizden satın alabilir, uygun fiyatlı ödemeler ile bütçenizi zorlamadan en kaliteli yandan montajlı küpeşte ürünlerine sahip olabilirsiniz.